akademiamisio@o2.pl

660 770 465

Glottodydaktyka

nauka czytania metodą B. Rocławskeigo.

Pedagogika Klanza

metody pracy poszerzone o zajęcia z wykorzystaniem elementów Pedagogiki Klanza.

Pływanie

bezpłatne zajęcia nauki pływania.

Sztuki walki

zajęcia karate pod bacznym okiem sensej Marty.

Przedszkola Gniezno

Przedszkola Gniezno

Akadmia Misio

Moi przyjaciele w Akademii Misio w Gnieźnie biorą udział w zajęciach, które wzbogacają ich umiejętności. Na pewno przyda im się to w szkole, czy późniejszym życiu :) Dzieci w tym przedszkolu mogą nauczyć się pływać, czy ćwiczyć karate pod okiem sensej Marty. W naszym Prywatnym przedszkolu dzieci uczą się także j.angielskiego oraz mają zajęcia z logopedą. Do tego uczą się czytać metodą B. Rocławskeigo "Glottodydaktyka". Czy to nie piękne, że dzieci w Naszym przedszkolu mogą być już tak przygotowane do życia w szkole?

Są też zajęcia plastyczne, taneczne i gimnastyka korecyjna. Rozwijajmy umiejętności naszych dzieci i pozwólmy im zdobywać nowe!

Dzisiaj w przedszkolu Misio

Dzisiaj moi przyjaciele w Naszym Przedszkolu w Gnieźnie brali udział w zajęciach, na których przebierali się i tworzyli maski Hallowen'owe. Jaka była przy tym zabawa! Sukienki, peleryny i peruki fruwały nad głowami przedszkolaków. Nad opieką dzieci czuwała Pani [..], która zadbała by dzieci uruchomiły swoją barwną kreatywność. I kto mi teraz powie, że Prywatne przedszkole jest sztywne? :)


Misio: Moi przyjaciele są bardzo zdolni, wiedzieliście? W Naszym Punkcie przedszkolnym dzieci uczyły się dzisiaj karate! Przedszkolaki mają dużo energii, którą mogą spożytkować na zajęciach pod opieką sensej Marty. Bardzo przydatna umiejętność prawda? A może w przyszłości któryś z moich przyjaciół zostanie mistrzem karate.. Byłbym bardzo z tego dumny!
Umiejętności przedszkolaka – sztuki walki Ten termin wydaje się dość groźny jeśli chodzi o przedszkolaków, ale wcale taki nie jest. Dzieci mają bardzo dużo energii, którą muszą gdzieś spożytkować, np. ucząc się sztuk walki. Dobrym rozwiązaniem jest tutaj karate. Dzieci uczą się samozachowania, dyscypliny oraz samoobrony. Zaszczepiamy w nich też sportowego ducha. A przecież w zdrowym ciele zdrowy duch, prawda? Co ważne wykształca to również w dzieciach koordynacje wzrokowo-ruchową i refleks. Kto wie, czy w przyszłości takie dziecko nie zostanie sportowcem. W Przedszkolu w

To Top ↑ Przedszkole Akademia Misia to przyjazne i bezpieczne miejsce dla Twojego dziecka. W naszej Akademii Wasze pociechy mogą się rozwijać emocjonalnie, ruchowo, społecznie oraz poznawczo. Przedszkole kojarzy się z ciepłem, serdecznością i przede wszystkim akceptacją. Państwa smyki będą czuły się szczęśliwe i spokojne, pozwolą nam być ich przewodnikami w poznawaniu oraz budowaniu relacji społecznych, odkrywaniu świata, pokonywaniu trudności, kształtowaniu swej osobowości. Każde dziecko potrzebuje indywidualnego podejścia, gdyż każde z nich jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Zależy nam aby maluchy miały dobry start na kolejnym etapie edukacyjnym. Inspirując dzieci do aktywności poznawczej, chcemy by opuściły progi naszej Akademii Misia jako osoby pełne optymizmu, radości i ciekawe świata. Przedszkole Akademia Misia tworzy wspaniałą atmosferę rozwoju dziecka, stara się aby każde dziecko było docenione, uczy samodzielności, reaguje na potrzeby dzieci i ich rodziców, sprawia, że nauka jest dla dzieci przyjemnością.