akademiamisio@o2.pl

660 770 465

Glottodydaktyka

nauka czytania metodą B. Rocławskeigo.

Pedagogika Klanza

metody pracy poszerzone o zajęcia z wykorzystaniem elementów Pedagogiki Klanza.

Pływanie

bezpłatne zajęcia nauki pływania.

Sztuki walki

zajęcia karate pod bacznym okiem sensej Marty.

Przedszkole Gniezno

Punkt przedszkolny

Akadmia Misio

Jesteśmy przedszkolem prywatnym znajdującym się w dzielnicy Konikowo w Gnieźnie. Nasze przedszkole prowadzi klasę „zerówkę” i zawiera dwa oddziały. Punkt przedszkolny Akademia Misio znajduje się na ul. Paderewskiego 2 w Gnieźnie. Do naszego przedszkola zapraszamy 40 podopiecznych rocznie, których otoczymy troską oraz zarazimy ciekawością do poznawania świata.

Naszym celem jest wszechstronny rozwój Państwa dziecka, by żyjąc w zgodzie z fundamentalnymi wartościami jakimi są miłość, dobro, wolność, prawda, piękno, brało odpowiedzialność za siebie i innych. Pragniemy rozwijać talenty każdego dziecka, aby umiejętnie dzieliło się nimi z otaczającym go światem. Wizja naszego przedszkola oparta jest na mocnym fundamencie jakim jest doświadczenie.

Istnieje możliwość zapisania do naszej placówki dziecka które nie ukończyło 3 lat. Zapraszamy do ŻŁOBKA MISIO

NASZ CEL - KREATYWNE NAUCZANIE

Od 2010 roku tworzymy przedszkole, gdzie dzieci doświadczą akceptacji i są traktowane z miłością. Są sprawiedliwie oceniane i chwalone za swoje osiągnięcia. Nasze przedszkole to miejsce, w którym dziecko nie tylko zdobywa wiedzę, rozwija umiejętności ale również kształtowany jest jego charakter.
Zrozumienie
Nasze przedszkole jest wspólnotą opartą na zasadach wzajemnego szacunku, zrozumienia, tolerancji i przyjaźni. Naszym zadaniem jest stworzyć dla Państwa dzieci małe grono, w którym podopieczni będą uczyć się tolerancji, szacunku oraz zrozumienia, zarazem będą też miały okazję zinegrować się i nauczyć życia w początkującym społeczeństwie.
Wiedza
Wiedza przekazywana w naszych oddziałach jest przekazywana z pasją, entuzjazmem i radością od naszej wyspecjalizowanej kadry pedagogicznej.


Nasze cele:
- pomoc Twojemu dziecku w rozwinięciu samodzielności i wiarę w samego siebie,
- nauczenie postawy posłuszeństwa wynikającego z swobodnej decyzji, nie z przymusu,
- wyjaśnienie, że współpraca jest lepsza od rywalizacji,
- zainteresowanie Twojego malucha światem,
- nakłonienie Twojego dziecka do kreatywności i skoncentrowaniu się na działaniu,
- ukształtowanie postawy proekologicznej i pokojowej.

To Top ↑ Przedszkole Akademia Misia to przyjazne i bezpieczne miejsce dla Twojego dziecka. W naszej Akademii Wasze pociechy mogą się rozwijać emocjonalnie, ruchowo, społecznie oraz poznawczo. Przedszkole kojarzy się z ciepłem, serdecznością i przede wszystkim akceptacją. Państwa smyki będą czuły się szczęśliwe i spokojne, pozwolą nam być ich przewodnikami w poznawaniu oraz budowaniu relacji społecznych, odkrywaniu świata, pokonywaniu trudności, kształtowaniu swej osobowości. Każde dziecko potrzebuje indywidualnego podejścia, gdyż każde z nich jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Zależy nam aby maluchy miały dobry start na kolejnym etapie edukacyjnym. Inspirując dzieci do aktywności poznawczej, chcemy by opuściły progi naszej Akademii Misia jako osoby pełne optymizmu, radości i ciekawe świata. Przedszkole Akademia Misia tworzy wspaniałą atmosferę rozwoju dziecka, stara się aby każde dziecko było docenione, uczy samodzielności, reaguje na potrzeby dzieci i ich rodziców, sprawia, że nauka jest dla dzieci przyjemnością.